Mayıs 2020

chat

COVID-19 uyarısı

Koronavirüs hastalığı (COVID-19) 5 ADIMI UYGULAYINKoronavirüsü durdurmaya yardım edin1ELLERSık sık yıkayın2DİRSEKİçine doğru öksürün3YÜZDokunmaktan kaçının4MESAFEUzaklığı koruyun5EVMümkünse evde kalın Genel Halk Sağlığı

chat

Revani

Şerbetli tatlılar içerisinde en çok tercih edileni Revani Tatlısı olabilir diye düşünüyorum. Bu özel lezzet Osmanlı Mutfağından Revani günümüze kadar gelmiş ve

chat

Kerimcem Durmaz

Kerimcan Durmaz, Türk DJ, makyör ve sosyal medya fenomeni. 2015’ten itibaren Periscope ve Snapchat’te yaptığı paylaşımlarla Türkiye’de ün kazanarak bir

chat

Sitemizi Tanıyın

CHATORG.ORG’u TANIMAYA NEDERSİNİZ; Mevcut sunucular listesine bir göz attığınızda google ye SOHBET – CHAT yazdığınızda 1. sırada karşılıyan CHATORG.ORG’dur. *

chat

Mobil Sohbet

Her gün bir adım öteye taşınan teknolojik devrimler beraberinde mobil chat sistemini getirmiştir. Her alanda mobil dünyaya taşınan sanal platformlar sohbetci farkıyla

chat

Sohbet Siteleri

Türkiye’nin ev sevilen chat siteleri arasında bulunan chat org bay/bayan tüm ziyaretçilerine ücretsiz sohbet imkanı sunmaktadır. Her kesimden katılımcılarıyla 2015 yılından

Scroll to Top