WhatsApp Mesajları Android ile iPhone Arasında Nasıl Aktarılır?

Yeni bir akıllı telefon sahibi olmak isteyen kullanıcıları en çok meraklandıran şeylerden bir tanesi, WhatsApp mesajlarını nasıl aktaracakları. Eğer siz de WhatsApp yeni bir telefona nasıl transfer edilir diyorsanız bu içeriğimize göz atmanız gerek.

Akıllı telefon kullanımının yaygınlaşmasıyla anlık mesajlaşma uygulamaları büyük önem kazandı. Bunların en popüler olanı ise tahmin edebileceğiniz üzere WhatsApp. Bugün neredeyse her akıllı telefonda bulunan uygulama, kullanıcıların vazgeçilmezi olmuş durumda. Ancak bu uygulamanın uzun zamandır ciddi bir sorunu var. Öyle ki WhatsApp’ı Android’den iPhone’a taşımak pek de mümkün değil. Şimdi sizlere, bu konuda muzdarip olanların işine yarayacak bir yazılımdan bahsedeceğiz.

Akıllı telefonunu yenilemek isteyen tüketicilerin Google’da aradıkları ilk hususlardan bir tanesi, hiç şüphesiz “WhatsApp yeni bir telefona nasıl transfer edilir?” meselesidir. Aslında Google, Android 12 ile bu duruma bir çözüm üretti. Android 12 sayesinde kullanıcılar, WhatsApp’taki verilerini iPhone’lardan Android 12’li telefonlara kolaylıkla taşıyabilecekler. Ancak tüm akıllı telefonların Android 12’ye sahip olamayacağını düşünecek olursak

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top